Интерна медицина, 4. година

МЕСТА ГДЕ ЋЕ СТУДЕТИ ОБАВЉАТИ ВЕЖБЕ И ИМАТИ ГАРДЕРОБУ:

Студенти који су за наставнике за вежбе добили наставнике из хематолигије
проф.др Предрага Миљића,Доц.др Наташу Чоловић,клин.асис Данијелу Лековић гардеробу ће користити у поликлиници КЦС приземље, просторија иза галерије слика и вежбаће у поликлиници на оделењу хематоогије II спрат.

Код осталих наставника и сарадника из хематологије,вежбе ће се одржавати у Клиници за хематологију КЦС.Ту ће користити
гардеробу.

Студенти који су добили професоре са Пулмологије,вежбе ће се одржавати у згради Пулмологије КЦС.
Када се уђе у зграду,главни улаз, иде се десно до степеница , на I спрату лево је вежбаоница.Ту ћете користити гардеробу.

Студенти који су добили професоре са Алергологије ,вежбе ће се одржавати у згради клинике за Алеркологију КЦС.Ту ћете користити гардеробу.

Студенти који су добили професоре са Гастроентерологије,вежбе ће се одржавати у згради клинике за Гастроентерологију КЦС.Ту ћете користити гардеробу.

Студенти који су добили професоре са Кардиологије,вежбе ће се одржавати у згради Клинике за Кардиохирургију КЦС.
Гардероба ће бити у поликлиници КЦС, просторија иза галерије слика.Пасарелом ћете отићи до кардиохирургије.Ту ће Вас сачетати Васи наставници.

Студенти који су добили професоре са Ендокринологије,вежбе ће се одржавати у згради клинике за Ендокринологију КЦС.
Зграда предо улице Деканата.Ту је и Ваша гардероба.

Студенти који су добили професоре са Реуматологије,вежбе ће се одржавати у згради Института за Реуматологију ул.Ресавска 79
Ту је и Ваша гардероба.Институт ја поред Џ Савски Венац.

Студенти који су добили професоре са Нефрологије,вежбе ће се одржавати у згради клинике за Нефрологију КЦС.
Улаз је бочно од амфитеатра Ургентног центра.У амфитеатру Ургентног центар је Ваша гардероба.

ВЕЖБЕ ПОЧИЊУ ОД 10.00 И ТРАЈУ ДО 12.00 ЧАСОВА.

СТУДЕНТИ ИМАЈУ ОБАВЕЗУ ДА ДОЛАЗЕ У ТАЧНО ВРЕМЕ ВЕЖБИ ЈЕР СЕ ГАРДЕРОБЕ ЗАТВАРАЈУ КАДА ПОЧНУ ВЕЖБЕ И ОТВАРАЈУ КАДА СЕ ВЕЖБЕ ЗАВРШАВАЈУ.
Шеф Катедре интерне медицине
проф.др Миодраг Н.Крстић