ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ОВЕРУ ПРВОГ И УПИС ДРУГОГ СЕМЕСТРА ЗА ЛЕКАРЕ УПИСАНЕ НА УЖУ СПЕЦИЈАЛИЗАЦИЈУ ШКОЛСКЕ 2022/23. ГОДИНЕ

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ОВЕРУ ПРВОГ И УПИС ДРУГОГ СЕМЕСТРА ЗА ЛЕКАРЕ

УПИСАНЕ НА УЖУ СПЕЦИЈАЛИЗАЦИЈУ ШКОЛСКЕ 2022/23. ГОДИНЕ

Овера првог и упис другог семестра ће се обавити од 20.02. до 28.02.2023. године од 09 до 14 часова у Служби за специјалистичку наставу Медицинског факултета.

Услов за оверу првог семестра:

• Потписи руководиоца предмета Здравствена статистика и Здравствена информатика
  • Поптпис шефа катедре за практичну и теоријску наставу првог семестра

За упис треба приложити:

• Индекс
  • Семестрални лист попуњен по индексу

(семестрални лист се купује у скриптарници Факултета)

• Доказ о уплати трошкова другог семестра (уплатница уколико трошкове сноси кандидат лично, извод рачуна уколико установа сноси трошкове)
  • Лекари запослени у Клиничком центру Србије доносе потврду из Центра за НИР о преузимању трошкова другог семестра

Лекарима уписаним на ужу специјализацију шефови катедри потписују практичну и теоријску наставу одрађену у оквиру првог семестра на страни бр 7.  у индексу до 17.02.2023.године.

Кружења у оквиру практичне наставе ментори потписују од 18. стране у индексу. Практична и тероријска настава другог семестра почиње 01.03.2023. године.