Изборни предмети Катедре хуманистичких наука -⁠⁠⁠⁠ Ванредни октобарски испитни рок

• Изборни предмети Катедре хуманистичких наука пре школске 2021/22 -⁠⁠⁠⁠ Ванредни октобарски испитни рок

Студенти који су слушали изборне предмете Катедре хуманистичких наука пре школске 2021/2022. године (Медицина, спорт и биоетика, Биоетика 3, Биоетика 4 и Биоетика хумане сексуалности), а полажу испит у Ванредном октобарском испитном року, у обавези су да свој задатак, под истим условима и на досадашњи начин, пошаљу до 10. октобра 2022. године.

• Изборни предмети Биоетика 3- Ванредни октобарски испитни рок

Студенти који су слушали изборни предмет Биоетика 3 у школској 2021/2022. години, а полажу испит у Ванредном октобарском испитном року, у обавези су да свој задатак, под истим условима и на досадашњи начин, пошаљу до 10. октобра 2022. године.

• Изборни предмети Биоетика 4- Ванредни октобарски испитни рок

Студенти који су изборни предмет Биоетика 4 слушали у летњем семестру школске 2021/2022. године, а који планирају да испит полажу у Ванредном октобарском испитном року, дужни су да задатак поставе на Ретикулум, где је истакнуто упутство за писање задатка. Крајњи рок за предају задатка је 10. октобар 2022. године.