Катедра хуманистичких наука – Обавештења за Октоборски испитни рок (за изборне предмете)

Обавештења за Октоборски испитни рок:

• Студенти који су изборни предмет Биоетика 4 слушали у летњем семестру школске 2021/2022. године, а који планирају да испит полажу у Oктобарском испитном року, дужни су да задатак поставе на Ретикулум,  где је истакнуто упутство за писање задатка.
    Крајњи рок за предају задатка је 19. септембар 2022. године.

• Студенти који су слушали изборне предмете Катедре хуманистичких наука пре школске 2021/2022. године (Медицина, спорт и биоетика, Биоетика 3,
    Биоетика 4 и Биоетика хумане сексуалности), а полажу испит у Октобарском испитном року, у обавези су да свој задатак, под истим
    условима и на досадашњи начин, пошаљу до 19. септембра 2022. године.

• Студенти који су слушали изборни предмет Биоетика 3 у школској 2021/2022. години, а полажу испит у Октобарском испитном року, у обавези су да свој задатак, под истим условима и на досадашњи начин, пошаљу до 19. септембра 2022. године.

Катедра хуманистичких наука