Биоетика хумане сексуалности – уписивање оцена и давање потписа за слушање

Упис оцена и потписи за слушање за предмет Биоетика хумане сексуалности биће организован у понедељак 27.09.2021.

Потребно је да донесете попуњен индекс, и попуњену белу пријаву. У индексу ОБАВЕЗНО претходно попунити податке о полагању испита: „Назив предмета” – Биоетика хумане сексуалности; „Датум полагања” – 25.06.2021 за јунски рок, 14.07.2021. за јулски рок, 3.9.2021. за септембарски рок. На страни на којој се добија потпис за слушање наставе напишите Биоетика хумане сексуалности предавања 2, друго 2.
Индексе са белом испитном пријавом оставити на обележеном месту, испред огласне табле Катедре хуманистичких наука, од 09:00 до 11:00х. Потписани индекси се преузимају на истом месту, истог дана 12:00-14:00.

Студенти индексе не морају да доносе лично.

Моле се студенти да поштују наведене термине због даље непредвидиве епидемиолошке ситуације.

Катедра хуманистичких наука