ЗАКАЗИВАЊЕ ИСПИТА ИЗ ПЕДИЈАТРИЈЕ – НАСТАВНА БАЗА ИМД

Поштовани студенти,

Заказивање испита из ПЕДИЈАТРИЈЕ за септембарски испитни рок (30.8.-6.9.2021.) у наставној бази Институт за мајку и дете је искључиво 23. и 24. августа 2021. године, у термину 9-11; позивом на број тел: 3108160 (сестра Љубица).
Молимо вас да испоштујете термине заказивања испита јер у другим терминима и на други начин није могуће заказати испит у наставној бази Институт за мајку и дете!

НАКОН ТЕЛЕФОНСКОГ ЗАКАЗИВАЊА ИСПИТА НЕОПХОДНО ЈЕ ДА :

1. Студент потврди излазак на испит из предмета ПЕДИЈАТРИЈА маилом два дана пре заказаног термина одржавања испита. Потребно је оставити личне податке, број индекса и број телефона, као и име и презиме наставника. Податке слати техничком секретару наставне базе Катедре на следећу маил адресу: imdnastava@ptt.rs

2. На дан испита студент доноси индекс, белу пријаву и картон (ОНИ КОЈИ СУ ВЕЖБАЛИ У 2019/20. У УДК ПРЕУЗЕТИ КАРТОН ОД СЕСТРА МАЈЕ).

Срдачан поздрав
Наставна база Катедре педијатрије
Институт за мајку и дете