Јулски испитни рок за предмете Енглески 1, Енглески 2, Медицина и друштво, Медицина, спорт, биоетика, Биетика 4 и Биоетика хумане сексуалностии Медицина, спорт, биоетика

• Енглески језик 1 – Јулски испитни рок
  • Енглески језик 2 -Јулски испитни рок
  • Медицина и друштво -Јулски испитни рок
  • Изборни предмет „Медицина, спорт, биоетика” – Јулски испитни рок
    Студенти који су слушали онлине наставу из изборног предмета „Медицина, спорт, биоетика”, а који планирају да испит полажу у јулском испитном року, дужни су да задатак пошаљу (Ретикулум) до 14.07. 2021. године.
  • Изборни предмет „Биоетика 4” – Јулски испитни рок
    Студенти који су слушали онлине наставу из изборног предмета „Биоетика 4”, а који планирају да испит полажу у јунском испитном року, дужни су да задатак пошаљу (Ретикулум) до 14.07. 2021. године.
  • Изборни предмет „Биоетика хумане сексуалности” – Јулски испитни рок
    Студенти који су слушали онлине наставу из изборног предмета „Биоетика хумане сексуалности”, а који планирају да испит полажу у јулском испитном року, дужни су да задатак пошаљу (Ретикулум) до 14.07. 2021. године.