ЗАКАЗИВАЊЕ ИСПИТА ИЗ ПЕДИЈАТРИЈЕ ЗА ОКТОБАРСКИ РОК II – НАСТАВНА БАЗА ИМД

Поштовани студенти,

заказивање испита из предмета Педијатрија за ОКТОБАР II  (12.-14.10.) у наставној бази Институт за мајку и дете је 06. и 07.10.2020. у термину од 9 – 11часова. Телефон за заказивање испита 31 08 160 (сестра Љубица).

НАКОН ТЕЛЕФОНСКОГ ЗАКАЗИВАЊА ИСПИТА НЕОПХОДНО ЈЕ ДА :

1. Студент потврди излазак на испит из предмета ПЕДИЈАТРИЈА маилом два дана пре заказаног термина одржавања испита. Потребно је оставити личне податке, број индекса и број телефона, као и име и презиме наставника. Податке слати на следећу маил адресу: imdnastava@ptt.rs

2. На дан испита студент доноси индекс, белу пријаву и картон (ОНИ КОЈИ СУ ВЕЖБАЛИ У 2019/20. У УДК ПРЕУЗЕТИ КАРТОН ОД СЕСТРА МАЈЕ).

3. Приликом доласка на испит, студенти долазе на главни улаз из улице Радоје Дакић, ОБАВЕЗНО са маском!

4. Студенти који су имали знаке респираторне инфекције или повишену телесну температуру, претходних недеља, као и они студенти који су били у ризичном контакту са неким од оболелих од Covida – а 19 у обавези су да то пријаве техничком секретару наставне базе Катедре (маилом или телефоном)

С поштовањем,
Љубица Вукасовић