Медицинска физиологија – Обавештење за АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК 2020.г.

ОБАВЕШТЕЊЕ О ОДРЖАВАЊУ ИСПИТА ИЗ МЕДИЦИНСКЕ ФИЗИОЛОГИЈЕ

У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

ПОТВРДА ИЗЛАСКА НА ИСПИТ:

Потврда изласка на усмени испит за студенте који су наставу слушали 2019/2020. године ће се спроводити на платформи Ретикулума. На курсу ИАС – Медицинска физиологија 2019/2020, ћете попунити упитник под називом „Потврда изласка на усмени испит у АВГУСТОВСКОМ испитном року шк. 2019/2020“. По предаји упитника ви сте завршили потврду испита. Упитник ће бити доступан од среде 5. августа од 8:00 часова до четвртка 6. августа до 8:00 часова.

Студенти који су наставу слушали пре 2019/2020. године излазак на испит ће потврдити путем мејла упућеног секретару Института за медицинску физиологију. Молимо да мејл буде послат најкасније до четвртка 6. августа до 8:00 часова.

Мејл послати на адресу: medicinskafiziologija@med.bg.ac.rs

Subject: Потврда испита – Медицинска физиологија – августовски рок

Текст мејла:

Потврђујем излазак на испит из Медицинске физиологије у августовском испитном року.

Налазим се на листи испитивача – име и презиме испитивача.

На испитном списку сам под редним бројем – уписати број са испитне листе (не са контролног списка!)

Имам/Немам важећи положен колоквијум из биофизике.

Ваше име и презиме и број индекса.

Напомена: Моле се студенти који су испит потврдили на платформи Ретикулум да не шаљу мејл за потврду испита.

УСМЕНИ ИСПИТ

О термину одржавања усменог испита ћете бити накнадно обавештени.

Катедра за Медицинску физиологију