Изборни предмет „Имунопатогенеза и дијагноза гломеруларних болести које се манифестују нефритичким синдромом” – ОБАВЕШТЕЊЕ

Obaveštavamo studente koji pohađaju izborni predmet „Imunopatogeneza i dijagnoza glomerularnih bolesti koje se manifestuju nefritičkim sindromom”, da će se nastava realizovati kao seminarska nastava. Predavanja se nalaze na portalu on line nastave Fakulteta u okviru predmeta Patologija. Studenti treba da se jave na email: patologija.iasi@gmail.com do nedelje 26.04.2020. godine, nakon čega će im biti dodeljene teme za seminarske radove koje treba da napišu i poslata dodatna literatura. Seminarske radove treba poslati najkasnije do nedelje 03.05.2020. godine na mail: patologija.iasi@gmail.com.

Rukovodioci izbornog predmeta

Prof. dr S. Radojević-Škodrić