УРГЕНТНА СТАЊА – ИМД

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ  НА ИЗБОРНОМ ПРЕДМЕТУ
УРГЕНТНА СТАЊА У ДЕЧЈОЈ ХИРУРГИЈИ
X СЕМЕСТАР- дежурства април
Институт за мајку и дете

Поштовани студенти,

План наставе на овом предмету је овладавате практичним вештинама у вези са ургентним стањима у дечјој хирургији, 30 часова вежби (3 дежурства), усмена провера  знања- колоквијум на последњем дежурству.

Како би успели да организујемо наставни програм из овог  предмета неопходно је да сви  студенти са списка дођу у предвиђеном временском термину код  додељених наставника.

Уколико сте спречени из оправданих разлога у обавези сте да се јавите на  конт.тел. 3108160 административном секретару ове наставне базе Института за мајку и дете, Марини Мутавџић ради даљег договора и инструкција.

СТУДЕНТИ СУ У ОБАВЕЗИ ДА ПРЕУЗМУ ИНТЕРНЕ КАРТОНЕ ЗА ЕВИДЕНЦИЈУ ПРИСУСТВА СВАКОГ РАДНОГ ДАНА ОД 8-14 часова У КАНЦЕЛАРИЈИ НАСТАВЕ 1 СПРАТ ИНСТИТУТА.

Уколико студенти први пут долазе у Институт јављају се на главној портирници одакле ће бити упућени у гардеробу иза Амфитеатра. Након пресвлачења у комплетну униформу одлазе на додељено одељење, код  додељеног наставника.

Потписивање индекса за целу групу ће бити крајем маја. Индексе потписује Проф.др Мила Стајевић.

С поштовањем,

Проф. др Мила Стајевић
Руководилац наставне базе Института за мајку и дете