Патолошка физиологија – Ревидирани резултати трећег колоквијума и обавештење о поправном колоквијуму

Ревидиране резултате трећег генерацијског колоквијума након одржаног увида у тест, за студенте који наставу из патолошке физиологије слушају школске 2022/23, као и за студенте који су наставу слушали ранијих година, а стекли право да полажу колоквијуме можете погледати OВДЕ

Студенти који нису положили колоквијум, стичу право да изађу на поправни колоквијум, који ће се одржати у среду, 17.05.2023. године у 16:15 часова у амфитеатру Института за патологију. Списак студената за полагање поправног колоквијума можете погледати OВДЕ.

Студенти који нису изашли на трећи генерацијски колоквијум, а нису до сада доставили оправдање, дужни су у циљу полагања поправног колоквијума исто да доставе на самом колоквијуму при прозивци.