Други генерацијски колоквијум на предмету Интерна медицина

Поправни колоквијум се оджава 26.5. од 17 часова у амфитеатру Интерне Б клинике.

Колоквијум на предмету Интерна медицина се одржава у суботу 20. маја 2023. године у термину од 10:30 до 11:30 часова.

Уписивање резултата у студентске картоне се обавља у понедељак 22. маја.

Студенти колоквијум полажу и истом амфитеатру као у зимском семестру.

За успешно положен колоквијум неопходно је тачно одговорити на 21 од 40 питања.

На колоквијум обавезно понети студентски картон који се прилаже са решеним тестом како би се извршило уписивање успеха са колоквијума.

Поправни колоквијум се одржава у петак 26. маја 2023. године од 17 до 18 часова. Спреченост присуствовању колквијума је неопходно образложити лекарским или друким документованим уверењем.

Студенти Iа, IIа, IIIа, IVа и Vа групе полажу колоквијум из области Кардиологије, Реуматологије, Хематологије и Гастроентерологије.

Студенти Iб, IIб, IIIб, IVб и Vб групе полажу колоквијум из области Пулмологије, Алергологије, Нефрологије и Ендокринологије.

Пример правилног попуњавања дела теста који се односи на број индекса. Прва два реда су резервисана за последња два броја у години уписа а следећа три реда су резервисана за последња три броја индекса. Test ID обележавате у складу са групом којој припадате.