МИКРОБИОЛОГИЈА – ОБАВЕШТЕЊЕ О ПРОПУШТЕНОЈ НАСТАВИ ТОКОМ ЛЕТЊЕГ СЕМЕСТРА ШКОЛСКЕ 2022/2023.

Увидом у евиденцију присуства на настави из Микробиологије током летњег семестра школске 2022/2023., закључно са XIV недељом право на потпис за одслушану наставу НИСУ остварили следећи студенти: Списак студената који нису остварили право на потпис из предмета Микробиологија, летњи семестар школске 2022-23

Наведени списак студената који нису остварили право на потпис биће достављен студентској служби закључно са даном 26.05.2023.

Студенти који на списку имају 5 и више изостанака немају право на колоквирање пропуштене наставе, односно давање потписа за одслушану наставу из Микробиологије и оверу семестра.

Неопходно је да студенти са списка који имају право на колоквирање пропуштене наставе од 26.05.2023. до уторка 30.05.2023. пошаљу молбу шефу Катедре за микробиологију на мејл mikrobiologija.imi@gmail.com . Молбу коју студент треба да попуни у Word документу можете преузети путем линка Молба за колоквирање пропуштене наставе из Микробиологије. Уз молбу, неопходно је да студенти пошаљу сликано/скенирано лекарско оправдање за период изостанка са наставе. Молба и лекарско оправдање које студент шаље путем мејла, у свом називу треба да садржи име и презиме студента.

У четвртак 01.06.2023. на наведени списак биће додати и студенти који због одсуства у XV недељи наставе не буду остварили право на потпис. Поменути студенти такође треба да пошаљу молбу и сликано/скенирано лекарско оправдање најкасније до четвртка 01.06.2023. до 15.00 часова.

Колоквирање пропуштене наставе одржаће се у петак 02.06.2023. у амфитеатру Института за патологију у 10.00 часова. Током колоквирања, студенти ће писати есеје и исте усмено бранити код дежурних наставника/сарадника.

Резултати колоквирања пропуштене наставе биће истакнути на сајту Медицинског факултета и на огласној табли Института за микробиологију и имунологију у понедељак 05.06.2023. у 09.00 часова. Неопходно је да студенти који буду успешно колоквирали наставу доставе индексе у понедељак 05.06.2023. у периоду од 10.00 до 11.00 часова секретару Института за микробиологију и имунологију (др Суботића 1, приземље Института) ради давања потписа за одслушану наставу из Микробиологије. Студенти могу да преузму индексе истог дана, односно 05.06.2023. у 12.00 часова. Давање потписа у индексе за студенте који буду успешно колоквирали пропуштену наставу вршиће проф. др Наташа Вучковић Опавски.