Патолошка физиологија – Резултати трећег генерацијског колоквијума

Резултате трећег генерацијског колоквијума за студенте који наставу из патолошке физиологије слушају школске 2022/23, као и за студенте који су наставу слушали ранијих година, а стекли право да полажу колоквијуме можете погледати ОВДЕ

Увид у тест за заинтересоване студенте одржаће се у ПОНЕДЕЉАК, 15.05.2023. године од 15:00 до 17:00 часова у библиотеци Института за патолошку физиологију (др Суботића 8, први спрат).

Студенти који нису положили колоквијум, стичу право да изађу на поправни колоквијум, који ће се одржати у среду, 17.05.2023. године у 16:15 часова у амфитеатру Института за патологију и амфитеатру Силос (спискови ће бити постављени након одржаног увида у колоквијум).

Студенти који нису изашли на трећи генерацијски колоквијум, моћи ће да приступе полагању поправног колоквијума искључиво ако пошаљу скенирано оправдање на e-mail секретара Катедре (sanjin.kovacevic@med.bg.ac.rs), или лично доставе непосредно пре полагања поправног колоквијума.