Патолошка физиологија – Резултати другог генерацијског колоквијума

Резултате другог генерацијског колоквијума за студенте који наставу из патолошке физиологије слушају школске 2022/23, као и за студенте који су наставу слушали ранијих година, а стекли право да полажу колоквијуме можете погледати ОВДЕ

Увид у тест за заинтересоване студенте одржаће се у СРЕДУ, 08.03.2023. године од 13:00 до 14:00 часова у канцеларији секретара Института за патолошку физиологију (др Суботића 1, други спрат).

Студенти који нису положили колоквијум, стичу право да изађу на поправни колоквијум, који ће се одржати у петак, 10.03.2023. године у 18:00 часова у амфитеатру Института за патологију (Др Суботића 1).

Студенти који нису изашли на други генерацијски колоквијум, моћи ће да приступе полагању поправног колоквијума искључиво ако, закључно са средом, 08.03.2023. године, доставе лично оправдање шефу Катедре проф. др Јелени Нешовић Остојић или пошаљу скенирано оправдање на e-mail секретара Катедре (sanjin.kovacevic@med.bg.ac.rs).

Напомињемо да је број предиспитних бодова које студент може да оствари на поправном колоквијуму умањен за 20%.