Заказивање испита из ПЕДИЈАТРИЈЕ у наставној бази ИНСТИТУТ ЗА МАЈКУ И ДЕТЕ

Заказивање испита из ПЕДИЈАТРИЈЕ у наставној бази ИНСТИТУТ ЗА МАЈКУ И ДЕТЕ је 17.1. и 18.1.2023. године од 8 до 10 часова.
Испит се заказује искључиво позивом на број телефона 011/3108160 (сестра Љубица) у датим терминима.
Након добијеног термина испита у обавези сте да два радна дана пре термина испита (од 8 до 14 часова) потврдите излазак на испит слањем маил-а на следећу адресу: imdnastava@gmail.com
У мејлу треба навести име и презиме студента, име и презиме наставника код кога полажете испит, датум и време заказаног испита, број индекса и обавезно Ваш контакт телефон.
На дан испита доносите индекс, испитну пријаву, картон предмета (обавезна фотографија на картону), комплет униформу и јављате се у Службу за научноистраживачку и образовну делатност Института (улаз I, спрат I).
Заказивање испита ван датих термина није могуће, као ни заказивање испита лично или путем маил-а код наставника.

Наставна база Катедре педијатрије
Институт за мајку и дете