Катедра хирургије – Спискови након Ванредног октобарског рока (Збирно обавештење)

КБЦ „ДР ДРАГИША МИШОВИЋ-ДЕДИЊЕ“

Онколошка хирургија

• Списак студената који ће слушати предавања и имати вежбе у Институту за онкологију и радиологију Србије, Београд, Пастерова 14 преузмите ОВДЕСтуденти који се не налазе на овом списку, предавања и вежбе биће им одржане у КБЦ “Безанијска коса”.

РАСПОРЕД СТУДЕНАТА – АНЕСТЕЗИОЛОГИЈА СА РЕАНИМАТОЛОГИЈОМ
Предавања – по распореду /Практична настава – по распореду ( Друга хируршка клиника и УДК Тиршова);

Нови распоред вежби са допунама после ванредног испитног рока из Хирургије за студенте IX семестра школске 2022/23 – н. б. Прва Хируршка клиника

Нови списак студената за предавања групе/подгрупе А, са допунама после ванредног испитног рока из Хирургије за студенте IX семестра школске 2022/23. Вежбе почињу у 11 часова:

Распоред студената – Хирургија са анестезиологијом – Октобар II
Хирургија са анестезиологијом