Обавештење о потписима из изборних предмета Имунизација; Skrining – рано откривање поремећаја здравља; HIV/AIDS превенција са акцентом на смањење заблуда, стигме и дискриминације; Полно преносиве болести и превенција

Студенти који су остварили право на потпис из изборних предмета: Имунизација; Скрининг – рано откривање поремећаја здравља; ХИВ/АИДС превенција са акцентом на смањење заблуда, стигме и дискриминације; Полно преносиве болести и превенција, а до сада нису донели индексе на потпис, потребно је да у петак 13.5.2022. године донесу индексе и беле пријаве на Институт за епидемиологију у периоду од 9ч до 14ч. Потписани индекси могу се подићи од понедељка, 16. маја, сваки дан од 9ч до 15ч.