ОБАВЕШТЕЊЕ О ОДРЖАВАЊУ ИСПИТА ИЗ МЕДИЦИНСКЕ ФИЗИОЛОГИЈЕ У ЈАНУAРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ШК. 2021/22. ГОДИНЕ

ПОТВРДА ИЗЛАСКА НА ИСПИТ:

Молимо вас да потврдите испит из Медицинске физиологије искључиво у електронској форми најкасније до ПЕТКА, 14. ЈАНУАРА 2022. у 12 часова. Потврда изласка на испит Медицинске физологије вршиће се на следећи начин:

1. За студенте који су наставу похађали ТОКОМ школске 2019/20. и 2020/21. године путем упитника на  курсу  Потврдa испита на Reticulum платформи. Назив упитника који је потребно попунити: Потврда испита из Mедицинске физиологије у јануарском испитном року школске 2021/22. године.
  2. За студенте који су наставу похађли ПРЕ школске 2019/20. године путем мејла упућеног Катедри за медицинску физиологију, на мејл адресу  medicinskafiziologija@med.bg.ac.rs

Садржај мејла:

Subject: Потврда испита – Медицинска физиологија – јануарски рок шк. 2021/22. год.

Текст мејла:

Потврђујем излазак на испит из Медицинске физиологије у јануарском  испитном року.

Налазим се на листи испитивача – име и презиме испитивача.

На испитном списку сам под редним бројем – уписати број са испитне листе (не са контролног списка!)

Ваше име и презиме и број индекса.

ПРАКТИЧНИ ИСПИТ

Практични испит полажу сви студенти у складу са одлуком Наставно-научног већа од 3.11.2021.g.  на следећи начин:

1. Студенти који су наставу похађали ТОКОМ школске 2019/20. и 2020/21. год. полагаће практични испит у оквиру усменог испита с обзиром да су практичну наставу похађали у on line окружењу.
  2. Студенти који су наставу похађали ПРЕ школске 2019/20. год. су у обавези да приступе поновном полагању практичног дела испита, који је планиран у вежбаоницама Института за медицинску физиологију у среду 26.01.2022. године у 10ч.

УСМЕНИ ИСПИТ

О термину одржавања усменог испита ћете бити накнадно обавештени.

Напомена:

Студенти који су колоквијум из биофизике положили пре 1. октобра 2020. године исти морају полагати поново јер је важење колоквијума две школске године. Студенти који не положе колоквијум из биофизике немају право на полагање испита из Медицинске физиологије.

Катедра за Медицинску физиологију