Клиничка микробиологија – потврда изласка на испит у ЈАНУАРСКОМ испитном року

Потврда изласка на испит из предмета Клиничка микробиологија у ЈАНУАРСКОМ испитном року школске 2021/2022. године,  обављаће се онлајн путем линка: https://forms.gle/4Y9yeXbnE9TH8HW87

За пријаву је неопходно да студент са свог Google налога попуни упитник који је доступан на линку. Испит је могуће потврдити до среде 19. јануара 2022. године, најкасније до 12h. Накнадне пријаве неће бити уважене.

Испит у виду теста одржаће се у уторак, 25.01.2022. године. Распоред студената по амфитеатрима биће накнадно истакнут на сајту факултета након потврде испита.

Студенти су дужни да на испит донесу медицинску маску, као и адекватно попуњену белу пријаву. Моле се студенти да у горњем десном углу пријаве упишу иницијале професора на чијем су испитном списку.

Уколико постоје проблеми приликом потврде испита студенти могу да се обрате секретару Института за микробиологију и имунологију путем мејла slavica.marjanovic@med.bg.ac.rs