Потписи вање индекса из изборног предмета Анксиозни поремећаји –  клиничка слика, дијагноза и  терапијски  третман – Катедра психијатрије

ОБАВЕШТЕЊЕ – ПОТПИСАВАЊЕ ИНДЕКСА
 Анксиозни поремећаји –  клиничка слика, дијагноза и  терапијски  третман

Потписивање индекса колегама који су уредно похађали наставу обавиће се искључиво по следећем распореду:

• Понедељак, 27.12. у 10 часова – од редног броја 1 до 15
  • Среда, 29.12. у 9 часова – од редног броја 16 до 30

Ради поштовања епидемиолшких мера, молимо да сутедент под редним бројем 1, донесе на потпис индекс и испитне пријаве колега од редног броја 1 до редног броја 15 уписаних на Изборну наставу, а да колега под редним бројем 16 да донесе на потпис индекс и испитне пријаве колега од редног броја 16 до редног броја 30.

По потпис долазите на Клинику за психијатрију КЦС, Пастерова 2, Београд. Неопходно је да уредно попуните испитну пријаву и индекс.  Након добијеног потписа долазите по истом принципу у Институт за ментално здравље, Милана Кашанина, Први спрат, соба бр. 3, на оверу индекса.

Обавезно је придржвање свих препоручених епидемиолошких мера.

Проф. др Милан Латас

Руководилац Предмета