Обавештење за студенте Мастер академских студија о децембарском испитном року

Обавештавају се студенти свих мастер програма да је пријава испита у децембарском испитном року од 1.12. до 6.12.2021. године.

Напомена да студенти мастер програма Физичка активност, здравље и терапија вежбањем пријављују следеће испите: Методологија научног и клиничког истраживања у спортским наукама са основним принципима етике, Биостатистику у области превенције и терапије вежбањем, Јавно-здравствени аспекти физичке актктивности и вежбања.

Напомена да студенти мастер програма Менаџмент у систему здравствене заштите пријављују следеће испите: Менаџмент у систему здравствене заштите, Организационо понашање и Системи здравствене заштите

Напомена да студенти мастер програма Јавно здравље и Публиц хеалтх пријављују следеће испите; Основе јавног здравља, Животна средина и здравље.

Студенти мастер програма Биоетика и Фармацеутска медицина, пријављују испите које полажу по распореду за децем