Обавештење у вези изборног предмета Тропске паразитске болести V година (IX семестар)

Изборни предмет: Тропске паразитске болести (ИАСИ 531) за студенте V године (IX семестар)

Настава из изборног предмета Тропске паразитске болести за студенте V године (IX семестар) за школску 2019/20. годину –  Први термин одржавања наставе  биће одржан 18. новембра у понедељак у 13.30 часова у просторијама Лабораторије за паразитологију и микологију Института за микробиологију и имунологију (Зграда Института за биохемију, приземље). Молим све студенте пријављене на овај изборни предмет да,  закључно са петком 15. новембром, потврде свој долазак на наставу, на мејл руководиоца предмета проф. др Сање Митровић: sanja.mitrovici@med.bg.ac.rs .

Руководилац Изборног предмета проф. др Сања Митровић