Изборни предмет „Биоетика 4” – Потписивање индекса и упис резултата испита

Накнадни термин за потписивање индекса за одслушану наставу, као и упис резултата испита из изборног предмета „Биоетика 4” биће организован у четвртак, 1. јула 2021. године.
Студенти доносе индекс и попуњену (са обе стране) белу пријаву са холограмом (не мора се доносити лично).

У индексу обавезно претходно попунити податке у вези са слушањем наставе из предмета и полагањем испита (назив предмета, датум полагања испита).

Индексе са попуњеним белим пријавама оставити на обележеном месту, испред огласне табле Катедре хуманистичких наука, у четвртак, 01. 7. 2021. од 8:00 до 10:00.
Потписани индекси се преузимају на обележеном за то месту, истог дана од 12:00 до 14:00.

Моле се студенти да се придржавају наведених упутстава, као и прописаних епидемиолошких мера.