Инфективне болести-Обавештење и спискови са терминима полагања у Ванредном октобарском року 2020.године

Термине полагања испита за предмет Инфективне болести (Ванредни октобарски рок 2020.године) преузмите ОВДЕ

Потврда испита из предмета  Инфективне болести  у Ванредном октобарском испитном року 2020.године, обављаће се електронским путем  (мејл: infektivna.klinika@kcs.ac.rs), списак студената са одређеним датумима полагања налази се у прилогу, студенти могу потврдити испит до четвртка 8.10. 2020.године до 12 часова.

У  мејлу је потребно навести : име и презиме студента, датум полагања из табеле, име и презиме испитивача. Нема могућности измене термина. На дан предходно потврђеног испита, студенти долазе у 7:45  сати, у салу Клинике за инфективне и тропске болести.

Студенти приликом доласка морају имати заштитну опрему (маска и рукавице). Обавезно понети индекс, пријаву, картон.

Испит се полаже усмено без практичног дела (обраде пацијента). Због немогућности другачије ораганизације и већег броја испитивача који су због тренутне епидемилошке ситуације прераспоређена у друге COVID установе, постоји могућност да се на дан испита промени испитивач или датум и време  полагања, по одлуци Шефа катедре.

За све  додатне информације, обратити се адм.секретару Светлани Јовичић на тел. 011/2684-071;