ВАЖНО: Обавештење Катедре дерматовенерологије

Poštovani studenti,

Poštovane koleginice i kolege,

U prostorijama Klinike za dermatovenerologiju je formirana Kovid bolnica te će uslovi za ispitivanje na Katedri dermatovenerologije biti otežani.

Ispitivanje studenata će se obaviti u zgradi Dekanata ili u prostorijama Medicinskog fakulteta koje za to budu namenjene i slobodne.

Doc. dr Mirjana Gajić Veljić je na bolovanju te će studente ovog ispitivača ispitati drugi ispitivač sa Katedre.

Molimo vas da imate razumevana i strpljenja do isticanja konačnih rasporeda polaganja.

Pratite obaveštenja koja će blagovremeno biti istaknuta na studentskom portalu Medicinskog fakulteta.

Kao što to nije bio problem ni do sada, Katedri se uvek možete obratiti i elektronskim i telefonskim putem.

Katedra će se potruditi da da odgovore na sva vaša pitanja u razumnom vremenskom roku.

Katedra dermatovenerologije MF