Обавештење о одржавању испита из Клиничке биохемије у испитном року ЈУЛ школске 2019/2020. године

ВАЖНА НАПОМЕНА: право изласка на испит имају студенти који су положили све испите из III године и који су оверили клиничку биохемију

ПОТВРДА ИЗЛАСКА НА ИСПИТ:

• Потврда испита за студенте који су наставу слушали 2016/2017, 2017/2018, 2018/2019 i 2019/2020. године ће се спроводити на платформи ретикулума. На курсу „Клиничка биохемија“, потребно је попунити упитник под називом „Потврда изласка на испит из клиничке биохемије у испитном року ЈУЛ“. По предаји упитника потврдa испита је завршена. Упитник ће бити доступан од уторка, јула у 8 часова ујутру до среде, 15. јула у 8 часова ујутру.

• Студенти који су наставу слушали пре 2016/2017. године излазак на испит ће потврдити путем мејла упућеног секретару Института за медицинску и клиничку биохемију. Молимо да мејл буде послат до среде, 15. јула у 8 часова ујутру.

Мејл послати на адресу: violeta.putnik@mfub.bg.ac.rs

Subject: Потврда испита – Клиничка биохемија – Јул

Текст мејла:

Овим путем потврђујем излазак на испит из клиничке биохемије у испитном року јул.
Налазим се на листи испитивача – име и презиме испитивача.

На испитном списку сам под редним бројем:

Ваше име и презиме и број индекса.

ИСПИТ:

Испитни тест требало би да се одржи у УТОРАК 21. јула 2020. године у 13 часова.

О месту полагања и уписивању резултата испита у индекс, студенти ће бити накнадно обавештени.

Важна напомена:

Уколико због тренутне епидемиолошке ситуације дође до промене у начину одржавања испита студенти ће благовремено бити обавештени.

9.7.2020.                                                                                          Катедра биохемије