Обавештење о одржавању испита из  Медицинске биохемије са хемијом у  испитном року ЈУЛ

ПОТВРДА ИЗЛАСКА НА ИСПИТ:

• Потврда испита за студенте који су наставу слушали 2019/2020. године ће се спроводити на платформи ретикулума. На курсу „Медицинска биохемија са хемијом 2019/20“, потребно је попунити упитник под називом „Потврда изласка на испит у испитном року ЈУЛ“. По предаји упитника ви сте завршили потврду испита. Упитник ће бити доступан од  уторка,14. јула у 8 часова ујутру до среде, 15. јула у 8 часова ујутру.
  • Студенти који су наставу слушали пре 2019/2020. године излазак на испит ће потврдити путем мејла упућеног секретару Института за медицинску и клиничку биохемију. Молимо да мејл буде послат најкасније до среде, 15. јула у 8 часова.

Мејл послати на адресу: nemanja.randjelovic@med.bg.ac.rs

Subject: Потврда испита – Медицинска биохемија са хемијом – Јул

Текст мејла:

Овим путем потврђујем излазак на испит из Медицинске биохемије са хемијом у испитном року јул.
Налазим се на листи испитивача – име и презиме испитивача.

На испитном списку сам под редним бројем:

Ваше име и презиме и број индекса.

УСМЕНИ ИСПИТ

О термину одржавања усменог испита ћете бити накнадно обавештени.

Катедра биохемије