Хистологија и ембриологија – потврда испита – ЈУН I

2019/20. год.

ПОТВРДА ИСПИТА

–  четвртак,  21.05.2020. и петак 22.05.2020. на мејл neda.vasic@med.bg.ac.rs

У мејлу обавезно напишите:

• Ваше име, презиме и број индекса
  • име испитивача код кога полажете хистологију и ембриологију у овом року.
  • да ли полажетеи анатомију у овом року и код ког испитивача (да не би дошло до преклапања термина испита).

Термини полагања усменог испита из хистологије и ембриологије ће биће истакнути на сајту Факултета и на ретикулуму.

Из епидемиолошких разлога у наредном периоду неће бити организоване предиспитне вежбе и неће се одржавати практични испити. Током усменог испита ће се обавити провера целокупног знања из хистологије и ембриологије.

Студенти су у обавези да на испит понесу индекс и белу пријаву са холограмом.

За студенте који полажу 4. пут (и више) обавезно је да уплате следећи износ на рачун Факултета.

За студенте који полажу 4. пут (и више):

Уплатница

износ:                  = 800,00   динара

број рачуна:       840-1139666-89

позова на број:   742121-PS 03-…………

(број индекса)

Потпис за одржану наставу у летњем семестру студенти генерације 2019/20. ће добити приликом полагања испита.

За оне који не буду полагали испит биће обезбеђен термин у о коме ће бити благовремено обавештени.