МИКРОБИОЛОГИЈА – Обавештење о почетку наставе у школској 2024/2025.

Поштоване колегинице и колеге,

У прилогу овог обавештења налазе се документа са потребним информацијама и смерницама у вези са наставом на Катедри за микробиологију за зимски семестар школске 2024/2025. године: распоред одржавања наставе, план и програм наставе за зимски семестар и распоред студената по групама за практичну и семинарску наставу  (коначни спискови биће објављени након ванредног октобарског испитног рока). Ближе информације које се односе на правила наставе и полагања испита можете видети на платформи Ретикулум у оквиру опште секције.

Важна упутства:

О свим обавештењима је неопходно и обавезно да се информишете на два начина:

• Редовном провером обавештења на сајту Факултета – ИАС, Друга година, Микробиологија.
  • Редовном провером студентског мејла (mdxxxxxxx@med.bg.ac.rs). Нека од обавештења ће се слати преко самог Ретикулума, који је повезан са Вашим студентским, односно факултетским е-маил адресама.

Желимо вам успешан почетак школске године.

Катедра за Микробиологију

Прилози: