Тест ретенције знања за студенте IV и VI године студија

Важно обавештење за студенте шесте године шк. 2019/20. године

Тест ретенције знања за студенте шесте године студија, одржаће се 4. априла 2020. године  у 10,00 часова у амфитеaтрима Медицинског факултета.

Списак студената са местом полагања биће објављен на сајту Факултета.

Тестирање ја анонимно и обавезно.

Након обављеног теста студенту ће бити уписано у индексу да је приступио тестирању, што ће  бити услов  за узимање уверења о дипломирању.

Председник Комисије                                                                           Продекан

Проф. др Милош Кораћ, ср.                                                                  Проф. др Taња Јовановић, ср.

Важно обавештење за студенте четврте године шк. 2019/20. године

Тест ретенције знања за студенте четврте године студија, одржаће се 11. априла 2020. године у 10,00 часова у амфитеатрима Медицинског факултета.

Списак студената са местом полагања  биће објављен на сајту Факултета.

Тестирање је анонимно и обавезно.

Након обављеног теста студенту ће бити уписано  у индексу да је приступио тестирању,  што ће бити услов за оверу летњег семестра.

Председник Комисије                                                                       Продекан

Проф. др Александра Исаковић, с.р.                                               Проф. др Тања Јовановић, с. р.