ПОЗИВ ЗА СТУДЕНТЕ ДРУГЕ ГОДИНЕ М.Ф. ЗБОГ ОВЕРЕ ПРЕДМЕТА ОКП2

Поштовани студенти  који сте уписали другу годину,  ш.г.2023/24,

Молим Вас да у периоду од 20. 05. 2024 до 24.05.2024 године, донесете индекс, пријаву и картон због овере предмета ОКП1. Потребно је да дођете на Клинику за неурохирургију, Косте Тодоровић 4, на улазу ће бити постављен сто где ћете оставити документа, наредни дан можете подићи индекс .

1. Предмет у индексу треба да је потписан и оверен од стране Наставне базе где сте похађали вежбе.
  2. Пријава уредно и читко попуњена, потписана и оверена, такође у Наставној бази где сте имали предметне вежбе.
  3. Картон оверен и потписан, обавезна је слика.

Индекс доносите са пријавом ( пријава на страницу где је уписан предмет, картон испод корице индекса)

Молим Вас да се одазовете у назначеном термину., такође Вас обавештавам да ћете  добити оверу  наставног предмета, под условом да сте претходно добили потписе .

Секретар за наставу  на Клиници за неурохирургију
Вмс Жана Ђурић.гл.с.Клинике