Медицина и друштво – Резултати испита у Фебруарском испитном року

Поштоване колеге, у прилогу се налазе резултати испита Медицина и друштво у Фебруарском испитном року.
Да би се положио испит потребно је најмање 7 тачних одговора (14 поена) из Социјалне медицине, најмање 7 тачних одговора (14 поена) из Медицинске социологије, и најмање 13 тачних одговора (26 поена) из Медицинске етике.
Положени делови се рачунају за наредне испитне рокове, а потребно је да студенти поново пријаве испит и полажу оне делове које су пали (поља обележена црвеном боји у табели).
Увид у тестове за студентe који су полагали у фебруарском року биће организован  у четвртак, 22. фебруара од 10.00 до 11.00 часова на Катедри хуманистичких наука за Медицинску социологију и Медицинску етику, и у исто време на Институту за социјалну медицину за део Социјална медицина.
Уписивање оцена биће накнадно организовано.