Патолошка физиологија – Обавештење о надокнади пропуштене наставе током V семестра

Надокнада пропуштених семинара, као и прве вежбе одржаће се у уторак, среду и четвртак, 09., 10., 11. 01. 2024. године према распореду који можете да пронађете ОВДЕ. Остале пропуштене вежбе студенти су дужни да колоквирају у договору са задуженим наставником/сарадником. Списак студената који имају два или више изостанка на семинарима можете пронаћи ОВДЕ. Списак студената који су уписали годину након ванредног октобарског испитног рока, а за надокнаду прве вежбе и семинара, се налази ОВДЕ (студентима са овог списка ће се наведена надокнада рачунати као да су били у редовном термину). Подсећамо да је дозвољен један изостанак на семинарима и један на вежбама, те да студенти који имају један изостанак на семинарима се не налазе на наведеном списку. Такође, подсећамо да се у последњој недељи наставе (09.-12. 01. 2024. године) семинари и вежбе одржавају у регуларним терминима (семинар Молекулске основе срчане слабости, функционална испитивања КВС и вежба Патолошки ЕКГ), а потписи за одслушану наставу ће се добијати у термину вежби. Студенти ће благовремено бити обавештени о термину надокнаде за нерадни понедељак, 08.01.2024. године.