Децембарски рок 2023 – ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ

Потврда изласка на испит из предмета Инфективне болести за децембарски рок 2023.године обављаће се електронским путем (мејл адреса: infektivna.klinika@kcs.ac.rs) до среде 08.12.2023.године, до 12 часова. Потребно је навести име и презиме студента, као и име и презиме испитивача код кога се полаже. На дан предходно потврђеног испита ( који се састоји из практичног и теоријског дела), студенти долазе у 7:45 часова испред Секретаријата Клинике за инфективне и тропске болести. Са собом морају имати заштитну опрему (маску и рукавице), обавезно индекс, пријаву и картон. Сви студенти који полажу испит више од 3 пута морају донети уплатницу као потврду да су платили излазак на испит.

проф.др Милош Кораћ
MD 000254 Гредељевић Данка датум полагања 13.12.2023.

За све додатне информације обратити се административном секретару Светлани Јовичић на тел. 011/2684071