Обавештење из предмета Истраживачка етика – ДАС

Истраживачка етика
Руководилац: Проф. др Иванка Марковић

у ЈУНСКОМ испитном року одржати у УТОРАК13. јуна 2023. у 16 часова у амфитеатру Института за хистофизиологију.
Испит из предмета Истраживачка етика обухвата завршни семинарски рад и тест знања. Оцена се изводи из свих активности у следећем односу: 20% присуство на настави, 20% завршни семинарски рад и 60% тест знања.
Завршни семинарски рад се пише на теме чији је списак доступан на платформи Ретикулум у одељку “семинарски рад”. Студенти сами бирају теме и сами се организују у групе од највише четворо студената. Завршни семинарски рад треба да буде у форми прегледног рада и да има минимално 5 страна и 5 референци (фонт Times New Roman, величина слова 12pt,  проред 1,5).
Семинарски рад треба предати на платформи Ретикулум до 15јуна (одељак “семинарски рад”). Тек када студенти испуне све обавезе предвиђене предметом, коначна оцена може бити формирана и уписана.
Потпис о одслушаној настави ће бити уписан у индекс у истом акту када и оцена положеног испита. Потребно је на два места у индексу уписати Истраживачка етика:

1. У делу за потпис о одслушаној настави (бројеви које наводите за часове су: предавања 10, други облици наставе 10)
  2. У делу где треба да буде уписана оцена се уноси само назив предмета „Истраживачка етика“.

На испит донети и попуњену белу пријаву.
Организатори курса