ЗАКАЗИВАЊЕ ИСПИТА ИЗ ПЕДИЈАТРИЈЕ ЗА МАРТОВСКИ РОК – НАСТАВНА БАЗА ИНСТИТУТ ЗА МАЈКУ И ДЕТЕ

Заказивање испита из ПЕДИЈАТРИЈЕ у наставној бази ИНСТИТУТ ЗА МАЈКУ И ДЕТЕ је 7. и 8.3.2023. године од 10 до 12 часова.

Испит се заказује искључиво позивом на број телефона 011/3108160 (сестра Љубица) у датим терминима.

Након добијеног термина испита у обавези сте да два радна дана пре термина испита (од 8 до 14часова) потврдите излазак на испит слањем маил-а на следећу adresu:imdnastava@gmail.com

У мејлу треба навести име и презиме студента, име и презиме наставника код кога полажете испит, датум и време заказаног испита, број индекса и обавезно Ваш контакт телефон.

На дан испита доносите индекс, испитну пријаву, картон предмета (обавезна фотографија на картону), комплет униформу и јављате се у Службу за научноистраживачку и образовну делатност Института (улаз I, спрат I).

Заказивање испита ван датих термина није могуће, као ни заказивање испита лично или путем мејла код наставника.

Наставна база Катедре педијатрије
Институт за мајку и дете