Клиника за опекотине, пластичну и реконструктивну хирургију-Oбавештења за студенте пете и шесте године (Пластичнa  хирургија и Клинички стаж)

МЕДИЦИНСКИ ФАКУЛТЕТ УНИВЕРЗИТЕТА У БЕОГРАДУ

Обавештавају се сви студенти пете године X семестра 2022/23, који похађају наставу и вежбе из пластичне  хирургије, да ће се  настава одржати од 20.02.23 до 24.02.2023.године са почетком у  08,30 часова.

Предавања ће се одржавати у старој згради Ургентног центра, глани улаз (у холу) Клинике за опекотине, пластичну и реконструктивну хирургију  УКЦС, Пастерова 2.

Шеф Катедре за пластичну
и естетску хирургију
Проф.др Милан Јовановић

МЕДИЦИНСКИ ФАКУЛТЕТ УНИВЕРЗИТЕТА У БЕОГРАДУ

Обавештавају се сви студенти шесте године, који обављају клинички стаж, да ће се  исти обављати од 20.02.23  године у трајању од три недеље са почетком у  08,30 часова.

Клинички стаж  ће се одржавати у старој згради Ургентног центра, глани улаз Клинике за опекотине, пластичну и реконструктивну хирургију  УКЦС, Пастерова 2, јавити се Доц.Милану Стојичићу.

Шеф Катедре за пластичну
и естетску хирургију