Интернистичка Онкологија – Распоред двосеместралне наставе

Распоред двосеместралне наставе за школску 2022-2023.годину – Интернистичка Онкологија.
У складу са актуелном епидемиолошком ситуацијом, препорукама Деканског Колегијума и Службе за последипломску наставу Медицинског Факултета, предавања се одржавају у формату “in-person” почевши од 14.11. према приложеном Распореду, од 14.30 у просторијама Библиотеке Института за Онкологију и Радиологију Србије. Такође, предавања су доступна у pdf формату са аудио презентацијом “on-demand” на интернет страници Медицинског Факултета.
У случају евентуалне спречености одржавања предавања у наведеном термину, у консултацији са члановима Катедре организоваће се надокнаде предавања по завршетку редовног Распореда предаваља.