Обавештење за студенте који су полагали Енглески језик 1 и Енглески језик 2 у септембарском испитном року, дана 29. 8. 2022. године на списку код наставника Биљане Вукчевић Лацковић и за студенте који су полагали Енглески језик 1, у јунском испитном року, дана 8. 6. 2022. на списку код наставника Биљане Вукчевић Лацковић

Драге колеге,
Биће још укупно ДВА уписивања у индекс у месецу септембру. Прво ће бити у уторак, 27. 9. 2022. а друго у четвртак 29. 9. 2022. Молим да се ДЕТАЉНО придржавате упутстава у наставку.
Време за предају индекса: од 8:00 до 9:00 ујутро
Место: Одмориште испред просторија Катедре хуманистичких наука, полице означене са:
Енглески језик 1, ЈУН, наставник Биљана Вукчевић Лацковић
Енглески језик 1, СЕПТЕМБАР, наставник Биљана Вукчевић Лацковић
Енглески језик 2, СЕПТЕМБАР, наставник Биљана Вукчевић Лацковић
МОЛИМ ДА ВОДИТЕ РАЧУНА ДА СТАВИТЕ ИНДЕКС НА ПРАВО МЕСТО, у зависности од тога који сте испит полагали и у којем року.
У прву слободну рубрику за уписивање испита ОБАВЕЗНО уписати: Енглески језик 1, односно Енглески језик 2, а под датумом упишите: 29. 8. 2022. односно 8. 6. 2022. (у зависности од рока у којем сте полагали).
Потписане индексе ћете моћи да покупите ИСТОГ дана, са истих полица, оног тренутка када завршим са свим индексима. Чим се то деси, индексе ћу изнети и поставити о томе обавештење на на ФБ страници Катедре.
МОЛИМ да не улазите у просторије Катедре. Ако имате питања, можете их поставити путем мејла: seasparkling@yahoo.com.

наставник Биљана Вукчевић Лацковић