Свечана промоција диплома ИАС

ПРОТОКОЛ СВЕЧАНЕ ПРОМОЦИЈЕ

Свечана додела диплома биће одржана

3.октобра 2022.  године

• Место одржавања свечане церемоније је згрaда Медицинског факултета Универзитета у Београду  Свечана сала деканата.
  • 10-12,45 часова –пријава доласка на свечану церемонију код референта за дипломиране студента.
  • Места у свечаној сали за доделу диплома биће нумерисана према бројевима са распореда пријављених и сви морају седети на својим местима због прозивања.
  • Број који је доделио надлежни референт за нумерисано седиште у свечаној сали се предаје на уласку у свечану салу особљу факултета.
  • 13-13:45-преузимање и облачење тога одвијаће се на II спрату соба број 320, где се оставља лична карта до краја промоције и враћања тога.
  • 14 часова-додела диплома и сликање
  • Након што вам Декан уручи диплому враћате се на своје место до завршетка свечане промоције.
  • 14:30-враћање тога
  • Списак дипломаца за промоцију 3. октобра 2022. преузмите ОВДЕ

НАЈЛЕПШЕ ВАС МОЛИМО ДА СЕ ПРИДРЖАВАТЕ ПРОТОКОЛА КАКО БИ СЕ СВЕЧАНА ПРОМОЦИЈА НЕСМЕТАНО ОДРЖАЛА.