Изборни предмети Медицина, спорт и Биоетика, Биоетика 3 и Биоетика 4 – Септембарски испитни рок

Студенти који су слушали изборни предмет Медицина, спорт и биоетика у школској 2021/2022. години, а полажу испит у Септембарском испитном року, у обавези су да свој задатак, под истим условима и на досадашњи начин, пошаљу до 29. августа 2022. године.

Студенти који су слушали изборни предмет Биоетика 3 у школској 2021/2022. години, а полажу испит у Септембарском испитном року, у обавези су да свој задатак, под истим условима и на досадашњи начин, пошаљу до 29. августа 2022. године.

Студенти који су изборни предмет Биоетика 4 слушали у летњем семестру школске 2021/2022. године, а који планирају да испит полажу у Септембарском испитном року, дужни су да задатак поставе на Ретикулум, где је истакнуто упутство за писање задатка. Крајњи рок за предају задатка је 29. август 2022. године.

Катедра хуманистичких наука