Заказивање испита из ПЕДИЈАТРИЈЕ у мартовском року (14.-18.3.) – наставна база ИМД

Поштовани студенти,

Испит из педијатрије за мартовски испитни рок (14.-18.3.2022.) у наставној бази Институт за мајку и дете можете заказати 7.3.2022. године у термину 9-11 часова позивом на број тел:0113108160 (сестра Љубица).
Два дана пре заказаног термина испита у обавези сте да пошаљете мејл као потврду изласка на испит у коме достављате: име и презиме студента, број индекса, име и презиме наставника код кога полажете, датум и време, као и Ваш контакт телефон.
Мејл на који шаљете податке и потврду је: imdnastava@gmail.com
На дан испита јављате се у канцеларију Службе за научноистраживачку и образовну делатност (улаз I, спрат I), доносите индекс, белу пријаву и картон!

Молимо Вас да испоштујете датум и време заказивања испита јер није могуће заказати испит у другом термину и на други начин.

Наставна база Катедре педијатрије
Институт за мајку и дете