Обавештење о потврди изласка на испит и одржавању испита из Медицинске биохемије са хемијом у јануарском испитном року школске 2021/2022. године

ПОТВРДА ИЗЛАСКА НА ИСПИТ:

Потврда испита за све студенте ће се спроводити на платформи Ретикулум. На курсу „Потврда испита 2021/2022“ треба одабрати 2. годину студија и попунити упитник под називом „Потврда испита за јануарски рок“ у оквиру предмета Медицинска биохемија са хемијом. По предаји упитника потврдa испита је завршена. Упитник ће бити доступан у ПОНЕДЕЉАК, 17. 01. 2022. од 8 часова до 15 часова.

У случају да студент не може да приступи платформи Ретикулум, потребно је да се обрати директно мејлом на: djurdja.jovanovic@med.bg.ac.rs  истог дана, најкасније до 20 часова.

Мејл треба да садржи:

Subject: Потврда испита –Медицинска биохемија – јануар

Текст мејла:

Овим путем потврђујем излазак на испитни тест из Медицинске биохемије у јануарском испитном року.

Налазим се на листи испитивача:  навести име и презиме испитивача.

На испитном списку сам под редним бројем: навести редни број

Име и презиме студента и број индекса.

ПРАКТИЧНИ ИСПИТ:

Практични испит у виду  теста ће бити одржан у УТОРАК, 25. 01. 2022. у 13 часова према распореду који ће бити истакнут након потврде испита. Положена хемија је услов за приступање практичном делу испита из Медицинске биохемије са хемијом за све студенте.

УСМЕНИ ИСПИТ:

Термини одржавања усменог испита ће бити накнадно истакнути.

Катедра биохемије