Овера семестра – Друга хируршка клиника – V година – Хирургија са анестезиологијом

Поштовани,

Обзиром да нам се приближава крај семестра обавештавамо Вас да ће се у  следећој недељи од 27.12. – 29.12.2021. године ( II ХИРУРШКА КЛИНИКА )  потписивати картони и индекси студентима V године који похађају наставу из хирургије. Студенти индексе могу доносити у петак и понедељак од 10 – 12ч, код секретарице Слађане.

Студентима који су за то стекли услов похађајући наставу у картон ( обавезно са фотографијом)  потпис даје сарадник или наставник који је водио практичну наставу.

Потпис у индекс добијају студенти који на то имају право у наставној бази у којој завршавају наставу из општих, односно специјалистичких грана од стране  наставника кога наставна база одреди .  Да би оверили семестар, студенти у индексу из теоријске и практичне наставе из хирургије морају имати два потписа:

Хирургија са анестезиологијом                                               (општа, дигестивна, кардиоваскуларна…)

Предавања  2
Вежбе  4
Семинари  1

Хирургија (специјалистичке гране)                                      (ендокрина, урологија, онкологија, ортопедија…)

Предавања  2
Вежбе  3
Семинари  1

За све додатне информације можете се обратити:
Секретарици Катедре  Слађани Вуковић
Телефон: 066-83-02-063