Обавештења за II колоквијум из Хемије

Обавештење за II колоквијум из Хемије

• II колоквијум из Хемије (Хемија природних производа) ће се одржати 17.12.2021. године према распореду који ће накнадно бити истакнут.
  • Осим студената који су Хемију похађали ове школске године (2021./22.) колоквијум могу да полажу и студенти који су Хемију похађали прошле школске 2020/21. године.
  • Неопходно је да се само студенти који су Хемију похађали прошле школске 2020/21. године пријаве за полагање слањем поруке на е-маил адресу mirjana.vuletic@med.bg.ac.rs 14.12.2021. године у периоду од 10 до 12 часова. Неблаговремене пријаве неће бити прихваћене.
  • Само у случају проблема са интернетом, студенти могу да потврде излазак на колоквијум телефоном, на број 011-3607058, у датом термину.
  • У субјецт-у пријаве, коју студент шаље, треба да пише:

Име и презиме, број индекса, група са подгрупом и код ког наставника је похађао наставу.

Катедра за Хемију у медицини