Обавештење за студенте који су полагали Енглески језик 2 у јунском року код наставника Биљане Вукчевић Лацковић, а нису у јуну уписали оцену у индекс

Уписивање: 30. 8. 2021. Индекси се предају испред Катедре хуманистичких наука ИСКЉУЧИВО у кутије на којима пише Енглески језик 2, Биљана Вукчевић Лацковић, српска настава, ЈУН 2021., и то између 9 и 11 х. Мора се на првом слободном месту за упис испита уписати: Енглески језик 2 и датум: 18. 6. 2021. Индекси ће бити завршени истог дана и враћени на исто место где су предати. Информација о тачном времену ће бити објављена на FB страници Катедре чим наставник заврши све индексе. Ако вам овај термин не одговара, без бриге, биће још термина у септембру.

Молим да НЕ улазите у просторије Катедре из БИЛО ког разлога.

Ова информација важи САМО за студенте који су полагали Енглески језик 2 у јунском року код наставника Биљане Вукчевић Лацковић. МОЛИМ да нико други НЕ оставља индексе у назначене кутије осим ових студената.

наставник Биљана Вукчевић