Медицина,спорт,биоетика – Уписивање оцена и давање потписа код доц.др Данијеле Тиосављевић

Za studente koji su položili ispit iz predmeta „Medicina,sport, bioetika”  kod doc. dr Danijele Tiosavljević, u skladu sa epidemiološkom situacijom organizuje se upis ocena i potpisivanje indeksa za odslušanu nastavu.
Studenti donose indeks i popunjenu (sa obe strane) belu prijavu sa hologramom. (ne mora se donositi lično).

U indeksu OBAVEZNO prethodno popuniti podatke o polaganju ispita:

„Naziv predmeta” -⁠ Medicina, sport,bioetika; „
„Datum polaganja” – za studente koji su položili u Januarskom ispitnom roku 27.01.2021.
za studente koji su položili u Martovskom ispitnom roku 19.03.2021.
za studente koji su položili u Apriloskom ispitnom roku 19.04.2021.

U delu indeksa koji služi za overu trećeg semestra  popuniti:

„Naziv nastavnog predmeta” -⁠ Medicina,sport,bioetika

Indeksi koji nisu popunjeni prema datom uputstvu neće biti potpisani.

Indekse sa popunjenim belim prijavama ostaviti na obeleženom mestu, ispred oglasne table Katedre humanističkih nauka

ponedeljak 17.5.2021. od 8:00 do 09:30

Potpisani indeksi se preuzimaju na obeleženom za to mestu, istog dana od 12:00 do 13:00.

Za studente koji nisu u mogućnosti da dođu u predviđenom terminu, informacija o naknadnom terminu će se naći na sajtu fakulteta blagovremeno.

Mole se studenti da se  pridržavaju navedenih uputstava, kao i propisanih epidemioloških mera.

Katedra humanističkih nauka