Медицина и друштво – Уписивање оцена и давање потписа за студенте који су положили у Мартовском испитном року код доц. др Данијеле Тиосављевић

Rezultati-ispita-Medicina-i-drustvo-18.03.-2021.

Za studente koji su položili ispit iz predmeta „Medicina i društvo” u Martovskom ispitnom roku, 18. 03. 2021. kod doc. dr Danijele Tiosavljević, u skladu sa epidemiološkom situacijom organizuje se upis ocena i potpisivanje indeksa za odslušanu nastavu.

Studenti donose popunjen indeks i kartone iz Medicinske etike i Medicinske sociologije (ne mora se donositi lično).

U indeksu OBAVEZNO prethodno popuniti podatke o polaganju ispita:

„Naziv predmeta” – Medicina i društvo; „Naziv predispitne obaveze” uneti u tri reda – Medicinska sociologija, Medicinska etika, Socijalna medicina; „Datum polaganja” – 18. 03. 2021.

U delu indeksa koji služi za overu prvog semestra (druga strana indeksa) popuniti:
„Naziv nastavnog predmeta” -⁠ (odvojeno u 2 rubrike)

Medicinska sociologija; „Ukupan broj časova”-Predavanja 2,Vežbe 0,Drugo 2

Medicinska etika; „Ukupan broj časova”-⁠ Predavanja 2, Vežbe 0, Drugo 2.

Kartone popuniti ličnim podacima. Karton za Medicinsku etiku se nalazi u udžbeniku „Uvod u medicinsku etiku”, a karton za Medicinsku sociologiju se nalazi u udžbeniku „Medicinska sociologija”.

Indeksi koji nisu popunjeni prema datom uputstvu neće biti potpisani.

Indekse sa kartonom ostaviti na obeleženom mestu, ispred oglasne table Katedre humanističkih nauka

ponedeljak 17.5.2021. od 10:00 do 11:00

Potpisani indeksi se preuzimaju na obeleženom za to mestu, istog dana od 13:00 do 14:00.

Za studente koji nisu u mogućnosti da dođu u predviđenom terminu, informacija o naknadnom terminu će se naći na sajtu fakulteta blagovremeno.

U prilogu se nalazi spisak studenata koji su položili ispit Medicina i društvo u Martovskom  ispitnom roku kod doc. dr Danijele Tiosavljević.

Mole se studenti da se  pridržavaju navedenih uputstava, kao i propisanih epidemioloških mera.

Katedra humanističkih nauka